Restudy teamet

Folkene bag Restudy.

Herunder kan du en oversigt over alle os, som er en del af Restudy Teamet.

Søren S. Vandel
Medstifter / CEO / Salg

vandel@restudy.dk

Morten M. K. Larsen
COO / Presenter / Support

morten@restudy.dk

Lars Jørgensen
IT Manager

lars@restudy.dk

Kenneth rasmussen
Web- & Grafisk Designer / It-Support

kenneth@restudy.dk

Rene B. Isager
Produktionschef & Redaktør

rene@restudy.dk

Rasmus Jacobsen
Regnskab

rasmus@restudy.dk