Restudy teamet

Folkene bag Restudy.

Herunder kan du en oversigt over alle os, som er en del af Restudy Teamet.

Jan Højsgaard
Adm. Direktør / CEO / Salg

jan@restudy.dk

Søren S. Vandel
Medstifter / CEO / Salg

vandel@restudy.dk

Morten M. K. Larsen
Presenter / Support

morten@restudy.dk

Kenneth rasmussen
IT Support / Webdesigner / Grafiker

kenneth@restudy.dk

Kirsten Ginderskov
Kommunikations medarbejder

kirsten@restudy.dk

Rene B. Isager
Produktionschef & Redaktør

rene@restudy.dk

Jakob B. Lundgaard
Presenter / TelefonSupport

jakob@restudy.dk

Rasmus Jacobsen
Regnskab

rasmus@restudy.dk